Котли газові

Сортування: orderby Кількість:

Котли газові купити в інтернет-магазині ➦ Новий Склад Харків, Україна. Кращі ціни на Котли газові опалення, ✈ швидка доставка, ☑ гарантія

Газові котли є невід'ємною частиною системи опалення та гарячого водопостачання для приватних будинків та квартир. Вони забезпечують надійне та ефективне джерело теплової енергії, необхідне для комфортного проживання. Однак перед встановленням газового котла необхідно враховувати його особливості та вживати заходів безпеки.

Котли газові класифікуються за типом установки: підлогові та настінні.

Настінні котли краще для багатоквартирних будинків, оскільки вони компактні і не вимагають окремого приміщення. Вони можуть гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр. Залежно від призначення котли можуть бути одно- або двоконтурними. Одноконтурні призначені тільки для опалення приміщень, у той час як двоконтурні можуть забезпечувати опалення та підігрів води.

Котли також можуть відрізнятися способом запалювання: п'єзорозпалом, який здійснюється вручну, або електронним розпалом, який відбувається автоматично.

Ще одна класифікація полягає в повноті використання енергії палива. Конвекційні котли використовують низьку теплоту згоряння, але при встановленні таких систем важливо запобігти конденсації водяної пари з кислотами на різних поверхнях. Конденсаційні котли використовують найвищу теплоту згоряння завдяки конденсації продуктів згоряння на стінах економайзера. Парапетні котли, які компактні та ідеально підходять для приватних будинків та квартир, використовують коаксіальні труби для відведення диму, що знижує ризик поширення чадного газу в приміщенні.

При виборі газового котла слід також враховувати показники потужності. Рекомендується орієнтуватися на потужність залежно від обсягу приміщення та тепловтрат. Необхідно враховувати опалювальну площу, стан вікон, дверей, стін, даху, підлоги, висоту стель, тип скління та наявність підвалу для визначення оптимального показника потужності.

Газові котли мають свої переваги та недоліки. Вони легкі в установці та експлуатації, особливо при виборі комплектуючих та дотриманні правил безпеки.

Отправка заказа. Пожалуйста, подождите ...

Подождите... Кладем товар в корзину

Спасибо за заказ! Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Возникла проблема с отправкой заказа. Пожалуйста, попробуйте еще раз.

Пожалуйста, заполните все поля формы перед отправкой.

Не могу добавить товар в корзину. Необходимо выбрать свойства товара. Перейдите на страницу товара.

Минимальная сумма заказа - 0 руб.