Водонагрівач thermo alliance slim 80 л, сухий тен, вертикальний

В наявності

Ціна: 9090.91 UAH 9090.91 UAH
Кількість: 

Доставка
Оплата
Повернення та обмін

Торгова марка Thermo Alliance була заснована в 2011 році і почала свою діяльність зі сталевих твердопаливних котлів. Надихнувшись європейською філософією надання високоякісної і надійної продукції, ТМ Thermo Alliance почала розширювати свої горизонти. На даний момент ТМ Thermo Alliance крім сталевих твердопаливних котлів є: газові проточні водонагрівачі, сталеві гідравлічні розподільники та колектори, бункери для твердопаливних котлів, поліпропіленові системи, електричні водонагрівачі. Також, Thermo Alliance працює в тандемі з іншими торговими марками, такими як: KG Elektronik (Польща) – автоматика для твердопаливних та, газових котлів, ICMA (Італія) – комплектуючі до систем опалення, Status (Україна) – пелетні пальник для твердопаливних котлів.

Thermo Alliance не собирается останавливаться на достигнутом. С каждым годом ассортимент расширяется в соответствии с потребностями рынка.Вся существующая продукция проходит три этапа контроля качества: на производстве, в собственной и независимых лабораториях, непосредственно на объектах. Качество продукции подтверждено сертификатами. Наши инженеры постоянно ищут и внедряют инновации в продукцию. ТМ Thermo Alliance всегда рада предоставить оперативную техническую поддержку и сервисное обслуживание.

ВОДОНАГРЕВАТЕЛЬ КРУГЛЫЙ С СУХИМ ТЭНОМ

Описание

Водонагрівач Thermo Alliance Slim 80 л, сухий ТЕН 2х(0,8+1,2) кВт D80V20J(D)2-K забезпечить в квартирі або приватному будинку гаряче водопостачання. Магнієвий анод і використання якісної емалі для внутрішнього покриття бака захищають пристрій від корозії. Підігрів води виконують два "сухих" нагрівальних елемента потужністю 800 і 1200 Вт. Вони не мають прямого контакту з водою, що дозволяє Тенам прослужити довше. Правильний монтаж і підключення до водопроводу, дотримання експлуатаційних вимог — запорука довгої і надійної служби пристрою.

{second_description}{second_description}

Отправка заказа. Пожалуйста, подождите ...

Подождите... Кладем товар в корзину

Спасибо за заказ! Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Возникла проблема с отправкой заказа. Пожалуйста, попробуйте еще раз.

Пожалуйста, заполните все поля формы перед отправкой.

Минимальная сумма заказа - 0 руб.