ШАФА КОЛЕКТОРНА ЗОВНІШНЯ №3 (765Х580Х110) НА 7-8 ВИХОДІВ

В наявності

Ціна: 1360.00 UAH 1360.00 UAH
Кількість: 

Доставка
Оплата
Повернення та обмін

Шафа колекторна використовується для монтажу в ньому колекторів систем водопостачання та опалення, приладів обліку гарячої та холодної води, витрати теплової енергії, а також різної запірної арматури або електроустаткування.

Конструкція колекторної шафи дозволяє виконати її кріплення до стіни та підлоги, для чого в задній стінці шафи та у висувних ніжках передбачені отвори. Дверцята шафи забезпечені оригінальним високоякісним замком, що запобігає несанкціонованому проникненню до обладнання, що знаходиться всередині шафи.

Існують два типи колекторних шаф - вбудована та зовнішня. Боковини колекторних шаф регулюються по глибині, що легко дозволяє встановлювати шафу колекторну в стіни різної товщини і складу. Ніжки, що йдуть в комплекті, дозволяють регулювати шафу по висоті (до 80 -100 мм). Розташовані з обох боків сервісні входи для трубок роблять монтаж дуже простим.

Шафи колекторні зазвичай виготовляють із сталевого листа з полімерним покриттям, що забезпечує відмінний захист від корозії. Стандартний колір для шаф – білий. Ми пропонуємо широку лінійку колекторних шаф різних розмірів.

Характеристики:

Найменування: Шафа колекторна зовнішня
Габаритні розміри (Ш/В/Г), мм: 765*580*110
Кількість виходів: 7-8
Матеріал виробу: Сталь
Колір: Білий
Виробник: Україна

Отправка заказа. Пожалуйста, подождите ...

Подождите... Кладем товар в корзину

Спасибо за заказ! Мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Возникла проблема с отправкой заказа. Пожалуйста, попробуйте еще раз.

Пожалуйста, заполните все поля формы перед отправкой.

Минимальная сумма заказа - 0 руб.